Susipažinkime!

Kodėl darau tai, ką darau?

Savo darbu siekiu formuoti prekės ženklų įvaizdį ir plėsti klientų ratą socialiniuose tinkluose

6+
METŲ PATIRTIS
85+
LAIMINGŲ KLIENTŲ
30+
VESTŲ MOKYMŲ

6 metus dirbdama ir vystydama savo ir klientų prekės ženklų komunikaciją internetinėje erdvėje, įsitikinau, kad vartotojai pradeda pasitikėti tada, kai mes atrandame būdus, kaip papasakoti savo autentišką istoriją taip, kad jie išgirstų, kai suteikiam jiems vertę ir suburiam bendruomenę. Tik dėl šių dalykų auditorija virsta klientais! Ištikimais, įsitraukusiais bei lojaliais vartotojais. Būtent to aš ir siekiu dirbdama su verslo bei asmeninių prekės ženklų įvaizdžio atskleidimu internetinėje erdvėje.

Man rūpi...

Norėčiau, kad tai rūpėtų ir Jums:

Tobulėjimas

Kiekvieną dieną skiriu laiko mokymams, profesinėms knygoms arba straipsniams tam, kad savo žiniomis galėčiau pasidalinti su kitais.

Nuoširdumas

Dar viena vertybė, kuria stengiuosi vadovautis kiekviename savo gyvenimo žingsnyje. Skatinu kitus būti autentiškais ir pati tuo gyvenu.

Bendrystė

Gyvenime mane labiausiai įkvėpia žmonės. Visokie - linksmi ir nelinksmi, motyvuoti ir tie, kurie tos motyvacijos dar tik ieško. Džiaugiuosi, jog šios veiklos dėka galiu pažinti įdomius žmones.

Kaip aš atradau komunikaciją?

2015

Pradėjau studijuoti politikos mokslus ir planavau dirbti politinės komunikacijos - viešųjų ryšių srityje.

2015

Pradėjau dirbti šeimos versle, kuriam reikėjo stiprios komunikacijos - administravau Facebook ir Instagram kanalus, rūpinausi reklamos administravimu ir įvaizdžiu. Tuomet supratau, kad būtent socialinių tinklų pasaulis ir jo teikiamos galimybės man yra įdomiausia sritis ir toliau noriu save realizuoti būtent čia!

2016

Pradėjau dar aktyviau mokytis ir gilinti savo žinias socialinių tinklų marketingo bei prekės ženklo vystymo srityje, konsultavau kitus smulkiuosius verslus ir administravau soc. tinklų paskyras (NT, švietimo ir finansų temomis).

2018

Atlikau praktiką ir pradėjau dirbti viešųjų ryšių ir komunikacijos agentūroje. Čia įgijau patirties influencerių kampanijų koordinavime, socialinių tinklų administravime (tekstų kūrimas, fotosesijų organizavimas), pranešimų spaudai rašyme, renginių organizavime.

2019

Pradėjau dirbti kaip laisvai samdoma specialistė - padėjau Fintech srities įmonei formuoti darbdavio įvaizdį soc. tinkluose (Facebook ir Linkedin), vedžiau mokymus-dirbtuves socialinių tinklų bei prekės ženklo temomis.

2021

Ir toliau sėkmingai dirbu su verslo bei asmeniniais prekės ženklais, kuriems reikia pagalbos kuriant įvaizdį socialinių tinklų erdvėje.

Kaip galiu Jums padėti?

Norite dirbti kartu ir įgalinti socialinių tinklų komunikaciją savo verslo sėkmei? Pasirinkite tinkamiausią paslaugą ir susisiekime:

Kyla klausimų?

Palikite savo žinutę!

Užildydami formą jūs sutinkate su PRIVATUMO POLITIKOS sąlygomis
🙌
Ačiū už žinutę!

Greitu metu susisieksiu!
Oops! Kažkas ne iki galo gerai... 🤔

Prenumeruokite ir sužinokite pirmieji!

Ar norėtumėte kartą į mėnesį gauti laišką, kuriame parodyčiau to mėnesio atradimus socialiniuose tinkluose (TOP atnaujinimai, paskyros, įrankiai, juokeliai ir pan.)?

Daugiau patarimų apie socialinių tinklų komunikaciją ir prekės ženklo vystymą: