Socialinių tinklų mokymai

Įmonėms • Specialistams • Organizacijoms

Atviri ir uždari mokymai Jūsų įvaizdžiui, pardavimams bei žinomumui

Mokymų metu sužinosite, kaip:

Susikurti stiprų įvaizdį socialiniuose tinkluose

Didinti pardavimus su socialinių tinklų pagalba

Efektyviai siekti norimų tikslų Instagram, Facebook ir Linkedin

Indrė Širkienė

Sertifikuota skaitmeninės rinkodaros specialistė
60+
VESTŲ MOKYMŲ
1000+
KLAUSTYOJŲ
180+
DALINIMOSI VALANDŲ

Skaičiuoju, kad jau 7 metus padedu verslams ir specialistams plėsti klientų ratą ir formuoti norimą įvaizdį socialiniuose tinkluose (Instagram, Facebook, Linkedin). Sukaupta patirtimi dalinuosi mokymų metu, kuriuose yra ne tik teorijos, bet ir praktinių užduočių bei efektyvių tendencijų ir pavyzdžių. Siekiu, kad po mano pranešimų žmonės jaustųsi įgalinti veikti ir drąsiau reikšti savo mintis socialiniuose tinkluose.

Tikiu, kad dalintis galime tik tada, kai pripildome save, todėl kiekvieną dieną praktiškai pritaikau turimas žinias, dirbant su klientų komunikacija bei tobulinuosi viešojo kalbėjimo mokymuose tam, kad mano žinutė būtų suprasta ir išgirsta.

Manimi pasitiki

Mokymų programos

Esu sukūrusi kelias autorines mokymų programas, kurios padeda pažinti socialinius tinklus ir juos pasitelkti norimiems tikslams pasiekti

NORIU MOKYMŲ

Asmeninis prekės ženklas socialiniuose tinkluose

Mokymų metu sužinosite, kaip galite pritraukti klientų, stiprinti savo bei įmonės įvaizdį socialiniuose tinkluose, pasitelkę savo asmeninę komunikaciją Instagram, Facebook ir Linkedin platformose.

Kaip prisitraukti klientus socialiniuose tinkluose?

Programos metu išmoksite, kaip efektyviai išnaudoti socialinių tinklų įrankius tam, kad plėstumėte savo klientų ratą.

Socialinių tinklų ABC pradedantiesiems

Mokymų metu susipažinsite su socialiniais tinklais (Instagram, Facebook, Linkedin, TikTok) bei jų veikimo principais, ir suprasite, kokį turinį galite kurti kiekvienoje platformoje.

Instagram komunikacija ir įrankiai

Programa skirta norintiems pagilinti žinias būtent apie Instagram platformos veikimo subtilybes. Kalbėsime apie turinio kūrimą, reklamą, paskyros susitvarkymą ir kitus svarbius įrankius.

Linkedin komunikacija ir įrankiai

Programa skirta norintiems pagilinti žinias būtent apie Linkedin platformos veikimo subtilybes. Kalbėsime apie turinio kūrimą, paskyros susitvarkymą ir kitus svarbius įrankius.

Praktiniai mokymai: socialinių tinklų susitvarkymas

Dirbtuvių metu kalbėsime apie savo skaitmeninę reputaciją ir susitvarkysime pagrindinius socialinius tinklus tam, kad galėtumėte stiprinti savo įvaizdį.

Motyvacinis pranešimas: Niekas apie Tave negalvoja

Pranešimo metu įkvėpiu išdrįsti įkelti pirmuosius įrašus į socialinius tinklus ir sugriaunu klaidingus įsitikinimus apie komunikaciją socialiniuose tinkluose.

Kyla klausimų?

Palikite savo žinutę!

Užildydami formą jūs sutinkate su PRIVATUMO POLITIKOS sąlygomis
🙌
Ačiū už žinutę!

Greitu metu susisieksiu!
Oops! Kažkas ne iki galo gerai... 🤔